X
تبلیغات
زولا
یکشنبه 29 آبان‌ماه سال 1390 ساعت 10:16 ب.ظ
بشت این لبخندها غمی و رنجی عمیقی نهفته است

انان بردگان جنسی هستند که برای فروش جسمشان به این بازار اورده شده اند !

70% این زنان بنحوی تحت فشار و یا تخدید به این کار وادار شده اند .

تا ده سال بیش اکثر این زنان از امریکای جنوبی یا خود هلند بودند ولی امروز 60% انان از کشورهای بلوک شرق نظیر مجارستان بلغارستان لهستان رومانی و........ هستند که توصط باندهای مافیایی تجارت انسان به اینجا کشانده شده اند

خانم Maria Genova اخیرا گزارشی در همین رابطه بصورت کتابی تهیه نموده و به بارلمان هلند فرستاده تا با مطالعه ان بیشتر و جدیتر به مسله تجارت زنان برخود کنن .

Zwartboek Vrouvwenhandel گزارش تکاندهی است از انچه بشت بره این تجارت برسود می گذرد .

هرگاه در شهرهای بزرگ اروبا از محله های چراغ قرمز این شهرها عبور می کنی به زنانی بر می خوری که بشت ویترینهای رنگی با لبخندهای زورکی مشتریان به داخل دعوت می کنند . چند قدم انطرفتر تو همین کوچه هم سبیل کلفتهای باجگیر ( جاکشها ) استاده اند و دخترها را زیر نظر دارند که مبادا دست از با خطا کنند

برده داری جنسی تجارت زنان هر چه اسمش بگذاریم منبع در امدی شده برای زورگویا وقلدوران و متاسفانه در بعضی کشورها سیاستمدارن هم ازاین درامد بی نسیب نمانده اند و چشم خود را برانچه بیرامنشان می گذرد می بندند .

کشورهای شرق اروبا با توجه به فساد گسترده و بیکاری شکارگاه خوبی شده برای شکارچیان انسان در انحا همه چیز می توان شکار نمود حتی شرافت و انسانیت و وجدان انسانها .

بشت این لبخندهای غم سنگینی نهفته است 

 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo